Privebet, güncel adresini yeniledi. Giriş için privebet185.com adresini kullanabilirsiniz. Ayrıca alt satırdaki buton ile direk erişim de sağlayabilirsiniz.

Privebet Alternatif Giriş

Privebet Gir

Gerçekleşen BTK engellemeleri sonrasında yeni adresi Privebet185 olan firmanın; geniş oyun ağı, çeşitli yatırım ve çekim yöntemleri, 1668/JAZ Curacao lisansı altında hizmetlerine devam ettiği görülür. Firmanın lisanslı altyapısı olmasına rağmen, ülkemizdeki yasalar gereği adresi sürekli olarak engellenmekte ve firma, adres değişikliğine gitmek zorunda kalmaktadır.

Privebet185

Adres Değişikliğinde Bilgiler Kaybolur mu?

Böyle bir durumda firmanın teknik servisi devreye girerek, anında adres değişikliğini gerçekleştirir ve üyelerinin mağduriyetini engeller. Ancak böyle bir durumda kullanıcıların aklına gelen soru ise bilgilerinin ne olduğudur.

Herhangi bir zamanda gerçekleşen adres değişikliğinde; üye hesap bilgileri, üye hesabında bulunan bonuslar, kazançlar eskisi gibi kalır. Kullanıcılar yeni şifre ya da kullanıcı adı oluşturmak zorunda kalmaz.

Bonus talebi yapabilir, çekim talepleri eskisi gibi rutin şekilde devam eder. Herhangi şahsi bir bilgi kaybolmadığı gibi, tüm bilgiler değişen adres ile otomatik olarak aynı şekilde yeni adres üzerinde toplanır.

Privebet185 Adresi Mobil Üzerinde de Geçerli Mi?

Firmaların adresleri üzerinde gerçekleşen değişiklik, mobil adresler için de geçerlidir. Mobilden ya da masaüstünden giriş yaparken ihtiyacınız olan tek şey güncel adrestir. Eğer giriş yapamazsanız tarayıcı geçmişinizi temizlemenizi öneririz.

Bir diğer tavsiyemiz ise; mobilde adres yazmak daha zordur. Bunun için sitemizdeki direk erişim linklerini kayıt ederek her zaman kullanabilirsiniz. Böylelikle güncel adres aramak da zorunda kalmazsınız.

Facebook, Twitter, Instagram, gibi sosyal medya hesaplarına sahip olan firma, anlık olarak adres değişikliklerini bu mecralardan paylaşır. Firmanın hesaplarını adres, bonus, oyun ve etkinlik duyuruları için takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Privebet Adres Değişikliği Sonrası Bilgiler Güvende mi?

Privebet adres değişikliği sonrasında, hiçbir bilgi kaybolmaz ve eskisi gibi tüm işlemler devam eder. Firma, üyelerinin verilerini emanet olarak kabul eder. Bu bilgilerin güvenliğini sağlamak için en son teknolojik sistemler kullanmaktadır. Bundan dolayı bilgilerinizin çalınması ya da manipüle edilmesi konusunda hiçbir endişeniz olmasın.

Firma hakkında daha fazla bilgi için tüm hizmetlerini anlattığımız Privebet inceleme yazımızı okuyabilirsiniz.

Privebet Alternatif Giriş

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart