Privebet Nasıl Aktivasyon Yapılır?

Privebet Alternatif Giriş

Privebet Gir

Privebet aktivasyonundan önce siteye nasıl üye olunacağını da kısa şekilde anlatmakta fayda var.

Siteye üye olmadan önce güncel adresten giriş yaptığınızdan emin olmalısınız. Çünkü kaçak bahis sektöründe maalesef sahte siteler birçok firmanın markasını kopyalıyor. Sahte siteler, bu şekilde üyelerden gerçek markaymış gibi yatırım yapmalarını istemektedir.

Bu tür tuzaklara düşmemek için güncel adresten giriş yaptığınızdan emin olmalısınız. Bu durum sadece Privebet için değil, aynı zamanda sektördeki büyük birçok firma içinde geçerli. Henüz oynadığınız sitenin kopyasına denk gelmemiş olsanız bile gelecek günlerde bunun yapılmayacağının garantisi maalesef yok.

Privebet’e Üyelik

Güncel adres ile Privebet’e eriştikten sonra ana sayfanın sağ üst köşesinde ”giriş yap” ve ”üye ol” butonlarını göreceksiniz. Üye ol butonuna tıklayarak üyelik ekranına geçiş yapın. Üyelik ekranına geçtikten sonra kişisel bilgilerinizi yazmanız gereken alanları görebilirsiniz. Bu alanlara gerçek ve doğru şekilde bilgilerinizi girin. Burada yanlış girdiğiniz bilgiler size yatırım yaparken ya da çekim yaparken sorunlarla karşılaşmanıza sebep olabilmektedir.

Kişisel bilgilerinizi girdikten sonra üyeliğinizi tamamlayın.

Privebet nasıl aktivasyon yapılır

Privebet Nasıl Aktivasyon Yapılır?

Yukarıdaki üyelik adımlarını gerçekleştirirken e-posta adresinizi girmeniz gerekir. Siteye göndermeniz gereken mailleri bu e-posta üzerinden göndermeniz gerekiyor. Aksi halde gönderdiğiniz mailler sizinle ilişkilendirilemez, talepleriniz dikkat alınmayacaktır. Ayrıca konumuz itibari ile üyelik aktivasyonunuzda bu e-posta üzerinden gerçekleşecek. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra mail adresinize aktivasyon maili gelecek. Eğer gelen kutunuzda göremiyorsanız, spam kutunuzu kontrol etmeniz gerekir. Bazı maillerden gelen e-postalar, ilk defa size mail attığı için spam ya da junk mail kutunuza düşebilmektedir. Eğer spam kutunuza düştüyse maili açtıktan sonra spam değil seçeneğine tıklayarak gelen kutunuza transfer edebilirsiniz.

Mail içerisinde Privebet’ten gelen bir link göreceksiniz. Aktivasyon işleminizi bu linke tıklayarak otomatik olarak yapabilirsiniz. Link zaten sizi tekrar güncel adrese yönlendirecektir. Oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifreniz ile birlikte tekrar giriş yapınız.

Eğer tüm mail kutunuzu kontrol etmenize rağmen aktivasyon mailiniz gelmediyse Privebet’in canlı destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Canlı destek ekibi aktivasyon mailinizin gelmesi için gerekli işlemleri yapacaklardır. Sonrasında yukarıdaki işlemleri yaparak üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Firma hakkında detaylı bilgi almak isteyen okuyucularımız, Privebet yazımıza göz atabilir.

Privebet Gir

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart